Pozvánka na úvodní sraz 15. 3. + podrobné info

Podrobnosti k úvodnímu srazu 15. 3. 2010

Pozvánka na úvodní sraz 15. 3. + podrobné info

Příspěvekod Don Andreas v 12 bře 2010, 15:51

Milé mafiánky, milí mafiáni!

Srdečně vás zveme na úvodní sraz hry Mafie - Praha, který proběhne již toto pondělí 15. března. V následující pozvánce najdete podrobné informace ke srazu, abyste byli na tento slavnostní okamžik dobře připraveni a nic vás nepřekvapilo :-)

Kde?
Kulturní dům Barikádníků – Barča (metro A – Strašnická, ulice Saratovská 20, Praha 10)

Kdy?
Dveře do sálu se otevřou přesně v 19:00. Nemá tedy smysl, abyste chodili dříve. Ideální bude, když na sedmou hodinu dorazí všichni, jejichž příjmení začíná v intervalu písmen A – N. Ostatní (tedy příjmení počínající písmenem O-Z) směřujte svůj příchod prosím spíše na 19:15. Děkujeme.

Co před srazem podniknout?
  • Pro jistotu si zkontrolujte svou registraci. Na sraz mohou přijít a hru hrát pouze ti, jejichž karta byla schválena.
  • Dále si prosím nezapomeňte připomenout své registrační údaje (ID, e-mail, jméno).
  • A samozřejmě si důkladně přečtěte pravidla na webu a FAQ. Dozvíte se tam i další informace ke srazu, které na tomto místě již neopakujeme – především stran zastupování či pozdního příchodu. Znalost pravidel a FAQ je nutnou podmínkou účasti ve hře! Více na webu: v pravidlech.

Co s sebou?
  • Dle libosti si můžete vzít mafiánský kostým či nějakou masku. Samozřejmě to není povinné. Teple se oblečte. Ze zkušeností víme, že se fronta protáhne i ven před budovu KD Barikádníků, tak ať v ledovém počasí nezmrznete.
  • Dobrou náladu a trpělivost. Vězte, že Orgomafie bude dělat vše, co je v jejích silách. Proto mějte s orgy soucit a pochopení pro všechno, co po vás budou na srazu chtít.
  • 50 Kč na účastnický poplatek určený na zaplacení pronájmu a dalších nákladů. Pokud někoho zastupujete, vezměte peníze i za něj.
  • Peníze na suvenýry. Po loňských zkušenostech budeme raději vybírat na trička a placky zálohy předem. Suvenýry se budou objednávat přímo na místě. K dispozici bude i grafický návrh a popis suvenýrů jako obvykle. Na tričko se bude vybírat záloha 200 Kč, na placku 20 Kč.
  • Tužku na vyplnění tradičního dotazníku.

Další drobty:
Na srazu se nekouří, proto prosíme kuřáky, aby si zadýmali ještě před vstupem do sálu. Poté, co budete odprezentováni, už totiž nebude možné ze sálu odcházet. Z toho důvodu též prosím využijte předem i WC.
Na srazu budou orgové fotografové a natáčející, kteří budou průběh dokumentovat. Krom nich je focení a natáčení na srazu zakázáno!

Na co se můžete těšit?

Můžete se těšit na úvodní mafiánskou show, otevřený bar, ukázky a nácvik mordování, výklad zapeklitých či nových míst v pravidlech, exkluzivní vydání mafiánských novin...a samozřejmě na nás :-)

Těšíme se na vás,
vaši orgomafiosové
Don Andreas
 
Příspěvky: 55
Registrován: 06 bře 2010, 15:33

Zpět na Pozvánka na sraz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron