Mafie 2012: Pozvánka na úvodní sraz 19. 3.

Podrobnosti k úvodnímu srazu 15. 3. 2010

Mafie 2012: Pozvánka na úvodní sraz 19. 3.

Příspěvekod Julietta v 14 bře 2012, 00:59

Milé mafiánky, milí mafiáni!

Srdečně vás zveme na úvodní sraz 7. ročníku hry Mafie - Praha, který proběhne již toto pondělí 19. března. V následující pozvánce najdete podrobné informace ke srazu, abyste byli na tento slavnostní okamžik dobře připraveni a nic vás nepřekvapilo

Kde?
Kulturní dům Barikádníků – Barča (metro A – Strašnická, ulice Saratovská 20, Praha 10)

Kdy?

Dveře do sálu se otevřou přesně v 19:00. Nemá tedy smysl, abyste chodili dříve. Ideální bude, když na sedmou hodinu dorazí všichni, jejichž příjmení začíná v intervalu písmen A – N. Ostatní (tedy příjmení počínající písmenem O-Z) směřujte svůj příchod prosím spíše na 19:15. Děkujeme.

Co před srazem podniknout?
  • Pro jistotu si zkontrolujte svou registraci. Na sraz mohou přijít a hru hrát pouze ti, jejichž karta byla schválena.
  • Dále si prosím nezapomeňte připomenout své registrační údaje (ID, e-mail, jméno).
  • A samozřejmě si důkladně přečtěte pravidla na webu a FAQ - ke srazu i ke hře! Dozvíte se tam i další informace ke srazu, které na tomto místě již neopakujeme – především stran zastupování či pozdního příchodu. Znalost pravidel a FAQ je nutnou podmínkou účasti ve hře!
  • V infokoutku si můžete pročíst rady zkušenějších, případně načerpat inspiraci z historek z podsvětí.

Co s sebou?
  • Dle libosti si můžete vzít mafiánský kostým či nějakou masku. Samozřejmě to není povinné. Teple se oblečte. Ze zkušeností víme, že se fronta protáhne i ven před budovu KD Barikádníků, tak ať v chladném počasí nezmrznete.
  Dobrou náladu a trpělivost. Vězte, že Orgomafie bude dělat vše, co je v jejích silách. Proto mějte s orgy soucit a pochopení pro všechno, co po vás budou na srazu chtít.
  50 Kč na účastnický poplatek určený na zaplacení pronájmu a dalších nákladů. Pokud někoho zastupujete, vezměte peníze i za něj.
  Peníze na suvenýry. Po zkušenostech z minulých let budeme raději vybírat na trička a placky zálohy předem. Suvenýry se budou objednávat přímo na místě. K dispozici bude i grafický návrh a popis suvenýrů jako obvykle. Na tričko se bude vybírat záloha 200 Kč (celková cena nepřesáhne 250,-) na placku 25 Kč (= plná cena).
  Tužku na vyplnění tradičního dotazníku.

Další drobty:
Na srazu se nekouří, proto prosíme kuřáky, aby si zadýmali ještě před vstupem do sálu. Poté, co budete odprezentováni, už totiž nebude možné ze sálu odcházet. Z toho důvodu též prosím využijte předem i WC.
Na srazu budou orgové fotografové a natáčející, kteří budou průběh dokumentovat. Krom nich je focení a natáčení na srazu zakázáno!

Na co se můžete těšit?
Můžete se těšit na tradiční úvodní show, otevřený bar, ukázky a nácvik mordování, výklad zapeklitých či nových míst v pravidlech, exkluzivní vydání mafiánského nepravidelníku Večerní ticho… a samozřejmě na nás

Těšíme se na vás,
vaši orgomafiosové
Julietta
 
Příspěvky: 95
Registrován: 14 bře 2010, 17:04

Zpět na Pozvánka na sraz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron