Mafie 2023: Pozvánka na úvodní sraz 6. 3.

Podrobnosti k úvodnímu srazu 15. 3. 2010

Mafie 2023: Pozvánka na úvodní sraz 6. 3.

Příspěvekod Don Volfatti v 02 úno 2023, 12:58

Milé mafiánky, milí mafiáni!

Rádi bychom Vás pozvali na úvodní sraz 17. ročníku hry Mafie – Praha, který proběhne v pondělí 6. března 2023. V této pozvánce naleznete podrobné informace ke srazu, abyste byli na tento slavnostní okamžik dobře připraveni a nic Vás nepřekvapilo.

Kde?
Kulturní dům Barikádníků – Barča (metro A – Strašnická, ulice Saratovská 20, Praha 10)

Kdy?

Dveře do sálu se otevřou přesně v 19:00. Nemá tedy smysl, abyste chodili dříve. Ideální bude, když na sedmou hodinu dorazí všichni, jejichž příjmení začíná v intervalu písmen A – N. Ostatní (tedy příjmení počínající písmenem O-Z) směřujte svůj příchod prosím spíše na 19:15. Dveře sálu se obvykle uzavřou v 19:30. Doba trvání srazu je obvykle 2 hodiny. I letos bude možné zůstat v sále i po skončení programu a poklábosit se starými známými nebo s organizátory.

Na co se můžete těšit?
Například na tradiční úvodní show, otevřený bar, ukázky mordování, výklad zapeklitých či nových míst v pravidlech, exkluzivní vydání mafiánského nepravidelníku Večerní ticho… a samozřejmě na nás.

Co před srazem podniknout?
  • Pro jistotu si zkontrolujte svou registraci. Hru mohou hrát pouze ti, jejichž karta byla schválena.
  • Dále si prosím nezapomeňte připomenout své registrační údaje (ID, e-mail, jméno).
  • A samozřejmě si důkladně přečtěte pravidla na webu a FAQ ke hře! Znalost pravidel a FAQ je nutnou podmínkou účasti ve hře!
  • V infokoutku si můžete pročíst rady zkušenějších, případně načerpat inspiraci z historek z podsvětí.

Co s sebou?
  • Dle libosti si můžete vzít mafiánský kostým, masku, pouzdro na housle... Samozřejmě to není povinné. Teple se oblečte. Ze zkušeností víme, že se fronta protáhne i ven před budovu KD Barikádníků, tak ať v chladném počasí nezmrznete.
  Dobrou náladu a trpělivost. Vězte, že Orgomafie bude dělat vše, co je v jejích silách. Proto mějte s orgy soucit a pochopení pro všechno, co po Vás budou na srazu chtít.
  70 Kč na účastnický poplatek určený na zaplacení pronájmu a dalších nákladů. Pokud někoho zastupujete, vezměte peníze i za něj.
  • Bílé rukavičky, není nutnou podmínkou mít je rovnou na srazu, ale již další den by se Vám mohly hodit ;). Samozřejmě můžete využít rukavičky z tanečních, případně je seženete levně v pracovních potřebách. V omezeném množství budou k dostání na srazu, ovšem bude to vyžadovat splnění několika mafiánských úkolů.

Co dělat, nemůžete-li se srazu zúčastnit nebo pokud víte, že můžete dorazit až později?
  • Je nutná účast na celém srazu. Prezence půl hodiny po začátku skončí a pak už jsou dveře neprodyšně uzavřeny. Pokud nemůžete přijít včas, sežeňte si náhradníka. Pokud se domníváte, že byste stihli alespoň část srazu – byť jen jako opoždění návštěvníci, které už někdo zastupuje – napište nám a můžeme se zkusit dohodnout na výjimce.
  • Pokud ze závažných důvodů nemůžete na sraz přijít osobně, je v krajním případě možné sehnat si za sebe zástup. Ten, kdo vás zastoupí, musí na srazu vystupovat jako Vy. Odprezentuje se vaším jménem, zaplatí za Vás účastnický poplatek, vyslechne pravidla a vyzvedne kartu Vaší oběti. Je bezpodmínečně nutné, aby znal Vaše: jméno, ID a e-mail, kterým jste se registrovali do hry. Může to být i člověk, který současně sám hraje. Musí pak být obzvláště opatrný, aby nic nepopletl a například neprohodil karty Vašich obětí! Důrazně prosíme, abyste si náhradníka dohodli pouze jednoho.

Další užitečné informace:
Na srazu se nekouří, proto prosíme kuřáky, aby si zadýmali ještě před vstupem do sálu. Poté, co budete odprezentováni, už totiž nebude možné ze sálu odcházet. Z toho důvodu též prosím využijte předem i WC.
Na srazu budou orgové fotografové a natáčející, kteří budou průběh dokumentovat. Krom nich je focení a natáčení na srazu zakázáno!

Když jste dočetli až sem, znamená to, že víte vše potřebné k úvodnímu srazu. Kdyby náhodou ne, napište nám email na mafie@podsveti.cz.

Těšíme se na Vás,
Vaši orgomafiosové
Don Volfatti
Site Admin
 
Příspěvky: 7
Registrován: 06 bře 2010, 15:10

Zpět na Pozvánka na sraz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron